Сезон 1965 року у першій групі класу «А» чемпіонату СРСР з футболу — 27-й в історії турнір у вищому дивізіоні футбольної першості Радянського Союзу. Тривав з 15 квітня по 20 листопада 1965 року. Участь у змаганні узяли 17 команд.
Переможцем сезону стала команда «Торпедо» (Москва), для якої ця перемога у чемпіонаті стала другою в історії.
За підсумками сезону планувалося скорочення дивізіону до 15 учасників: з першої групи класу «А» вибували три команди, з другої групи підвищувалась одна. Проте, в день проведення матчу між єреванським «Араратом» та алматинським «Кайратом», які розігрували муж собою путівку у вищий дивізіон, було оголошено, що обидва клуби підвищуються в класі. А у лютому 1966 Президіум Центральної Ради спортивних товариств і організацій ухвалив рішення про те, що й три останні клуби першої групи класу «А» — «Локомотив» (Москва), «Торпедо» (Кутаїсі) та СКА (Одеса) — залишаються у вищому дивізіоні.
Чемпіон СРСР 1965 |
«Торпедо» (Москва) 2-й титул |
Підсумкова таблиця
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
| «Торпедо» (Москва) | 32 | 22 | 7 | 3 | 55-21 | 51 |
| «Динамо» (Київ) | 32 | 22 | 6 | 4 | 58-22 | 50 |
| ЦСКА (Москва) | 32 | 14 | 10 | 8 | 38-24 | 38 |
4 | «Динамо» (Мінськ) | 32 | 14 | 9 | 9 | 37-27 | 37 |
5 | «Динамо» (Москва) | 32 | 11 | 14 | 7 | 38-24 | 36 |
6 | «Динамо» (Тбілісі) | 32 | 12 | 12 | 8 | 37-30 | 36 |
7 | СКА (Ростов-на-Дону) | 32 | 10 | 14 | 8 | 42-35 | 34 |
8 | «Спартак» (Москва) | 32 | 10 | 12 | 10 | 28-26 | 32 |
9 | «Зеніт» (Ленінград) | 32 | 10 | 12 | 10 | 32-32 | 32 |
10 | «Пахтакор» (Ташкент) | 32 | 10 | 12 | 10 | 34-40 | 32 |
11 | «Нафтовик» (Баку) | 32 | 11 | 8 | 13 | 32-33 | 30 |
12 | «Шахтар» (Донецьк) | 32 | 7 | 14 | 11 | 29-34 | 28 |
13 | «Крила Рад» (Куйбишев) | 32 | 9 | 9 | 14 | 34-44 | 27 |
14 | «Чорноморець» (Одеса) | 32 | 9 | 8 | 15 | 35-43 | 26 |
15 | «Локомотив» (Москва) | 32 | 8 | 8 | 16 | 37-48 | 24 |
16 | «Торпедо» (Кутаїсі) | 32 | 8 | 3 | 21 | 29-69 | 19 |
17 | СКА (Одеса) | 32 | 3 | 6 | 23 | 22-65 | 12 |
Матчі |
Дата | Тур | Команда 1 | Рахунок | Команда 2 | 15.04.1965 | 1 | «Динамо» К | 1:0 (0:0) | «Динамо» М | 15.04.1965 | 1 | «Динамо» Тб | 3:2 (1:1) | «Чорноморець» Од | 15.04.1965 | 1 | «Нафтовик» | 3:0 (1:0) | «Торпедо» М | 15.04.1965 | 1 | «Пахтакор» | 1:0 (1:0) | «Спартак» М | 15.04.1965 | 1 | СКА (Р-н-Д | 1:1 (0:0) | «Зеніт» | 15.04.1965 | 1 | СКА Од. | 0:3 (0:1) | ЦСКА М | 15.04.1965 | 1 | «Торпедо» К | 0:2 (0:1) | «Динамо» Мн | 15.04.1965 | 1 | «Шахтар» Д | 2:0 (1:0) | «Локомотив» М | 21.04.1965 | 2 | «Динамо» К | 1:1 (1:0) | ЦСКА М | 21.04.1965 | 2 | «Динамо» Тб | 1:1 (1:0) | «Динамо» Мн | 21.04.1965 | 2 | «Нафтовик» | 0:2 (0:1) | «Спартак» М | 21.04.1965 | 2 | СКА (Р-н-Д | 1:1 (1:1) | «Локомотив» М | 21.04.1965 | 2 | СКА Од. | 1:1 (0:1) | «Динамо» М | 21.04.1965 | 2 | «Торпедо» К | 1:0 (0:0) | «Чорноморець» Од | 21.04.1965 | 2 | «Торпедо» М | 2:0 (2:0) | «Крила Рад» | 21.04.1965 | 2 | «Шахтар» Д | 1:0 (1:0) | «Зеніт» | 27.04.1965 | 3 | «Зеніт» | 0:0 | «Динамо» К | 27.04.1965 | 3 | «Крила Рад» | 1:0 (1:0) | «Спартак» М | 27.04.1965 | 3 | «Нафтовик» | 0:1 (0:1) | «Динамо» Мн | 27.04.1965 | 3 | «Пахтакор» | 0:0 | «Торпедо» М | 27.04.1965 | 3 | СКА (Р-н-Д | 1:1 (1:1) | «Шахтар» Д | 27.04.1965 | 3 | «Торпедо» К | 0:2 (0:1) | «Динамо» Тб | 27.04.1965 | 3 | ЦСКА М | 1:0 (0:0) | «Динамо» М | 27.04.1965 | 3 | «Чорноморець» Од | 2:0 (0:0) | СКА Од. | 02.05.1965 | 4 | «Динамо» К | 3:0 (0:0) | «Нафтовик» | 02.05.1965 | 4 | «Динамо» Мн | 0:1 (0:0) | СКА (Р-н-Д | 02.05.1965 | 4 | «Зеніт» | 3:0 (2:0) | СКА Од. | 02.05.1965 | 4 | «Пахтакор» | 2:3 (1:1) | «Крила Рад» | 02.05.1965 | 4 | ЦСКА М | 0:0 | «Торпедо» М | 02.05.1965 | 4 | «Чорноморець» Од | 2:1 (2:1) | «Шахтар» Д | 03.05.1965 | 4 | «Динамо» М | 0:2 (0:1) | «Спартак» М | 04.05.1965 | 4 | «Локомотив» М | 0:1 (0:0) | «Динамо» Тб | 08.05.1965 | 5 | «Торпедо» М | 5:0 (1:0) | «Торпедо» К | 09.05.1965 | 5 | «Зеніт» | 1:1 (0:1) | ЦСКА М | 09.05.1965 | 5 | СКА (Р-н-Д | 1:1 (1:0) | «Чорноморець» Од | 09.05.1965 | 5 | «Спартак» М | 1:1 (0:0) | «Динамо» Тб | 09.05.1965 | 5 | «Шахтар» Д | 3:2 (2:0) | «Динамо» К | 10.05.1965 | 5 | «Динамо» Мн | 3:0 (1:0) | «Пахтакор» | 10.05.1965 | 5 | «Динамо» М | 0:0 | «Нафтовик» | 21.05.1965 | 6 | «Локомотив» М | 2:0 (2:0) | «Зеніт» | 22.05.1965 | 6 | ЦСКА М | 0:0 | «Пахтакор» | 23.05.1965 | 6 | «Динамо» Мн | 0:1 (0:1) | «Динамо» К | 23.05.1965 | 6 | «Крила Рад» | 2:1 (1:0) | «Чорноморець» Од | 23.05.1965 | 6 | СКА Од. | 0:2 (0:1) | «Торпедо» М | 23.05.1965 | 6 | СКА (Р-н-Д | 0:1 (0:0) | «Нафтовик» | 23.05.1965 | 6 | «Шахтар» Д | 1:1 (0:1) | «Динамо» М | 24.05.1965 | 6 | «Спартак» М | 2:0 (0:0) | «Торпедо» К | 27.05.1965 | 5 | «Локомотив» М | 0:0 | «Крила Рад» | 05.06.1965 | 7 | «Локомотив» М | 2:3 (1:1) | «Спартак» М | 06.06.1965 | 7 | «Динамо» Тб | 1:2 (0:1) | «Зеніт» | 06.06.1965 | 7 | «Крила Рад» | 0:1 (0:1) | «Динамо» К | 06.06.1965 | 7 | «Нафтовик» | 2:0 (1:0) | «Чорноморець» Од | 06.06.1965 | 7 | СКА Од. | 0:0 | «Пахтакор» | 06.06.1965 | 7 | «Торпедо» К | 0:2 (0:2) | «Динамо» М | 06.06.1965 | 7 | ЦСКА М | 2:0 (0:0) | СКА (Р-н-Д | 06.06.1965 | 7 | «Шахтар» Д | 0:3 (0:1) | «Торпедо» М | 13.06.1965 | 8 | «Динамо» Тб | 1:2 (0:2) | «Динамо» М | 13.06.1965 | 8 | «Крила Рад» | 1:2 (0:1) | «Динамо» Мн | 13.06.1965 | 8 | «Локомотив» М | 1:0 (0:0) | ЦСКА М | 13.06.1965 | 8 | «Нафтовик» | 1:0 (1:0) | «Зеніт» | 13.06.1965 | 8 | «Торпедо» К | 0:2 (0:0) | «Шахтар» Д | 14.06.1965 | 8 | «Пахтакор» | 1:2 (0:2) | «Чорноморець» Од | 14.06.1965 | 8 | СКА Од. | 0:2 (0:1) | «Спартак» М | 14.06.1965 | 8 | «Торпедо» М | 1:0 (1:0) | «Динамо» К | 19.06.1965 | 9 | «Спартак» М | 0:2 (0:1) | «Торпедо» М | 20.06.1965 | 9 | «Динамо» М | 0:0 | «Динамо» Мн | 20.06.1965 | 9 | «Динамо» Тб | 1:1 (1:0) | «Шахтар» Д | 20.06.1965 | 9 | «Крила Рад» | 3:1 (1:0) | «Нафтовик» | 20.06.1965 | 9 | СКА (Р-н-Д | 3:1 (1:1) | «Торпедо» К | 20.06.1965 | 9 | «Чорноморець» Од | 0:2 (0:1) | ЦСКА М | 21.06.1965 | 9 | «Зеніт» | 2:3 (0:2) | «Пахтакор» | 21.06.1965 | 9 | «Локомотив» М | 2:0 (0:0) | СКА Од. | 25.06.1965 | 10 | ЦСКА М | 3:1 (2:0) | «Нафтовик» | 26.06.1965 | 10 | «Динамо» Мн | 0:0 | «Спартак» М | 26.06.1965 | 10 | «Динамо» М | 5:1 (2:1) | «Локомотив» М | 26.06.1965 | 10 | «Динамо» Тб | 2:0 (0:0) | «Крила Рад» | 26.06.1965 | 10 | «Зеніт» | 2:0 (0:0) | «Торпедо» К | 26.06.1965 | 10 | СКА (Р-н-Д | 2:1 (1:0) | СКА Од. | 26.06.1965 | 10 | «Чорноморець» Од | 2:2 (0:2) | «Динамо» К | 26.06.1965 | 10 | «Шахтар» Д | 4:1 (3:0) | «Пахтакор» | 30.06.1965 | 11 | «Динамо» К | 0:0 | «Спартак» М | 30.06.1965 | 11 | «Динамо» Мн | 2:0 (1:0) | СКА Од. | 30.06.1965 | 11 | «Динамо» Тб | 1:0 (0:0) | «Нафтовик» | 30.06.1965 | 11 | «Зеніт» | 1:1 (1:1) | «Крила Рад» | 30.06.1965 | 11 | «Пахтакор» | 1:1 (1:1) | СКА (Р-н-Д | 30.06.1965 | 11 | «Торпедо» М | 3:1 (0:0) | «Динамо» М | 30.06.1965 | 11 | «Чорноморець» Од | 3:3 (1:1) | «Локомотив» М | 01.07.1965 | 11 | ЦСКА М | 3:0 (1:0) | «Торпедо» К | 06.07.1965 | 12 | «Динамо» Мн | 0:0 | «Шахтар» Д | 06.07.1965 | 12 | «Торпедо» М | 1:1 (0:0) | «Динамо» Тб | 07.07.1965 | 12 | «Зеніт» | 5:1 (1:1) | «Чорноморець» Од | 07.07.1965 | 12 | «Крила Рад» | 1:1 (1:0) | СКА (Р-н-Д | 07.07.1965 | 12 | «Нафтовик» | 1:1 (0:1) | «Локомотив» М | 07.07.1965 | 12 | СКА Од. | 0:2 (0:2) | «Динамо» К | 07.07.1965 | 12 | «Спартак» М | 1:1 (0:1) | ЦСКА М | 07.07.1965 | 12 | «Торпедо» К | 4:0 (1:0) | «Пахтакор» | 10.07.1965 | 13 | «Торпедо» М | 2:1 (0:1) | «Динамо» Мн | 11.07.1965 | 13 | «Динамо» К | 4:0 (2:0) | «Торпедо» К | 11.07.1965 | 13 | «Зеніт» | 1:0 (0:0) | «Спартак» М | 11.07.1965 | 13 | «Нафтовик» | 3:1 (3:1) | «Шахтар» Д | 11.07.1965 | 13 | «Пахтакор» | 2:2 (1:0) | «Локомотив» М | 11.07.1965 | 13 | СКА Од. | 0:3 (0:0) | «Динамо» Тб | 11.07.1965 | 13 | СКА (Р-н-Д | 1:1 (1:0) | «Динамо» М | 11.07.1965 | 13 | ЦСКА М | 0:0 | «Крила Рад» | 15.07.1965 | 14 | «Динамо» К | 2:1 (0:0) | «Динамо» Тб | 15.07.1965 | 14 | «Крила Рад» | 3:1 (2:1) | «Шахтар» Д | 15.07.1965 | 14 | «Нафтовик» | 3:2 (0:2) | СКА Од. | 15.07.1965 | 14 | «Пахтакор» | 2:0 (0:0) | «Динамо» М | 15.07.1965 | 14 | СКА (Р-н-Д | 1:1 (1:1) | «Спартак» М | 15.07.1965 | 14 | «Торпедо» К | 1:5 (1:1) | «Локомотив» М | 15.07.1965 | 14 | «Торпедо» М | 1:1 (0:0) | «Зеніт» | 15.07.1965 | 14 | «Чорноморець» Од | 0:2 (0:1) | «Динамо» Мн | 19.07.1965 | 15 | «Динамо» К | 3:2 (1:2) | «Пахтакор» | 19.07.1965 | 15 | «Динамо» Мн | 0:0 | «Зеніт» | 19.07.1965 | 15 | «Динамо» Тб | 0:2 (0:0) | СКА (Р-н-Д | 19.07.1965 | 15 | «Крила Рад» | 4:0 (0:0) | СКА Од. | 19.07.1965 | 15 | «Локомотив» М | 1:3 (0:2) | «Торпедо» М | 19.07.1965 | 15 | «Торпедо» К | 1:0 (0:0) | «Нафтовик» | 19.07.1965 | 15 | «Чорноморець» Од | 0:0 | «Динамо» М | 19.07.1965 | 15 | «Шахтар» Д | 0:0 | ЦСКА М | 23.07.1965 | 16 | «Динамо» Мн | 0:0 | «Локомотив» М | 23.07.1965 | 16 | «Крила Рад» | 0:0 | «Динамо» М | 23.07.1965 | 16 | «Нафтовик» | 0:1 | «Пахтакор» | 23.07.1965 | 16 | СКА (Р-н-Д | 0:2 (0:1) | «Динамо» К | 23.07.1965 | 16 | СКА Од. | 0:0 | «Торпедо» К | 23.07.1965 | 16 | ЦСКА М | 1:0 (1:0) | «Динамо» Тб | 23.07.1965 | 16 | «Шахтар» Д | 0:0 | «Спартак» М | 24.07.1965 | 16 | «Торпедо» М | 1:0 (1:0) | «Чорноморець» Од | 27.07.1965 | 17 | «Динамо» Мн | 1:0 (0:0) | ЦСКА М | 27.07.1965 | 17 | «Динамо» Тб | 0:0 | «Пахтакор» | 27.07.1965 | 17 | «Зеніт» | 1:1 (0:1) | «Динамо» М | 27.07.1965 | 17 | «Локомотив» М | 1:4 (0:1) | «Динамо» К | 27.07.1965 | 17 | «Торпедо» К | 4:1 (3:1) | «Крила Рад» | 27.07.1965 | 17 | «Шахтар» Д | 1:3 (0:2) | СКА Од. | 28.07.1965 | 17 | «Торпедо» М | 2:0 (1:0) | СКА (Р-н-Д | 29.07.1965 | 17 | «Спартак» М | 1:0 (1:0) | «Чорноморець» Од | 01.08.1965 | 28 | «Торпедо» М | 3:2 (2:1) | «Локомотив» М | 05.08.1965 | 23 | «Чорноморець» Од | 4:0 (2:0) | «Нафтовик» | 05.08.1965 | 26 | «Динамо» Тб | 0:2 (0:0) | «Динамо» К | 05.08.1965 | 31 | «Динамо» М | 1:1 (0:1) | ЦСКА М | 05.08.1965 | 31 | «Шахтар» Д | 0:0 | СКА (Р-н-Д | 06.08.1965 | 20 | «Крила Рад» | 2:2 (0:1) | «Пахтакор» | 06.08.1965 | 34 | «Локомотив» М | 1:4 (0:2) | «Динамо» Мн | 07.08.1965 | 25 | «Торпедо» М | 1:0 (0:0) | «Спартак» М | 10.08.1965 | 18 | «Крила Рад» | 0:1 (0:0) | «Динамо» Тб | 10.08.1965 | 18 | «Нафтовик» | 0:2 (0:0) | ЦСКА М | 10.08.1965 | 18 | «Пахтакор» | 0:0 | «Шахтар» Д | 10.08.1965 | 18 | СКА Од. | 2:1 (2:1) | СКА (Р-н-Д | 10.08.1965 | 18 | «Торпедо» К | 2:0 (1:0) | «Зеніт» | 11.08.1965 | 18 | «Локомотив» М | 3:1 (1:0) | «Динамо» М | 16.08.1965 | 19 | «Локомотив» М | 1:3 (0:2) | СКА (Р-н-Д | 17.08.1965 | 19 | «Динамо» М | 4:1 (3:0) | СКА Од. | 18.08.1965 | 19 | «Динамо» Мн | 1:0 (1:0) | «Динамо» Тб | 18.08.1965 | 19 | «Зеніт» | 0:0 | «Шахтар» Д | 18.08.1965 | 19 | «Крила Рад» | 0:0 | «Торпедо» М | 18.08.1965 | 19 | ЦСКА М | 2:1 (1:1) | «Динамо» К | 18.08.1965 | 19 | «Чорноморець» Од | 4:1 (2:0) | «Торпедо» К | 19.08.1965 | 19 | «Спартак» М | 0:2 (0:0) | «Нафтовик» | 22.08.1965 | 20 | «Торпедо» М | 1:0 (0:0) | ЦСКА М | 23.08.1965 | 20 | «Динамо» Тб | 2:1 (0:0) | «Локомотив» М | 23.08.1965 | 20 | «Нафтовик» | 2:2 (1:0) | «Динамо» К | 23.08.1965 | 20 | СКА Од. | 0:1 (0:0) | «Зеніт» | 23.08.1965 | 20 | СКА (Р-н-Д | 3:0 (1:0) | «Динамо» Мн | 23.08.1965 | 20 | «Спартак» М | 0:1 (0:0) | «Динамо» М | 23.08.1965 | 20 | «Шахтар» Д | 0:1 (0:0) | «Чорноморець» Од | 27.08.1965 | 21 | «Торпедо» К | 4:2 (2:1) | ЦСКА М | 28.08.1965 | 21 | «Крила Рад» | 2:1 (1:1) | «Зеніт» | 28.08.1965 | 21 | «Нафтовик» | 0:0 | «Динамо» Тб | 28.08.1965 | 21 | СКА Од. | 1:3 (0:2) | «Динамо» Мн | 28.08.1965 | 21 | «Спартак» М | 0:2 (0:2) | «Динамо» К | 29.08.1965 | 21 | «Динамо» М | 3:1 (3:0) | «Торпедо» М | 30.08.1965 | 21 | «Локомотив» М | 0:0 | «Чорноморець» Од | 04.09.1965 | 28 | «Зеніт» | 2:1 (0:0) | «Динамо» Мн | 04.09.1965 | 31 | СКА Од. | 0:1 (0:0) | «Чорноморець» Од | 05.09.1965 | 21 | СКА (Р-н-Д | 1:0 (1:0) | «Пахтакор» | 05.09.1965 | 26 | «Локомотив» М | 2:0 (1:0) | «Торпедо» К | 09.09.1965 | 22 | «Зеніт» | 0:2 (0:1) | «Локомотив» М | 09.09.1965 | 22 | «Нафтовик» | 1:0 (0:0) | СКА (Р-н-Д | 09.09.1965 | 22 | «Пахтакор» | 2:0 (1:0) | ЦСКА М | 09.09.1965 | 22 | «Торпедо» К | 1:1 (1:0) | «Спартак» М | 09.09.1965 | 22 | «Торпедо» М | 2:0 (0:0) | СКА Од. | 09.09.1965 | 22 | «Чорноморець» Од | 3:2 (2:0) | «Крила Рад» | 10.09.1965 | 22 | «Динамо» М | 1:0 (0:0) | «Шахтар» Д | 13.09.1965 | 23 | «Спартак» М | 1:0 (1:0) | «Локомотив» М | 14.09.1965 | 23 | «Динамо» К | 2:0 (1:0) | «Крила Рад» | 14.09.1965 | 23 | «Динамо» М | 3:0 (1:0) | «Торпедо» К | 14.09.1965 | 23 | «Зеніт» | 2:2 (2:0) | «Динамо» Тб | 14.09.1965 | 23 | «Пахтакор» | 1:1 (1:1) | СКА Од. | 14.09.1965 | 23 | СКА (Р-н-Д | 1:0 (0:0) | ЦСКА М | 14.09.1965 | 31 | «Динамо» Мн | 2:1 (2:1) | «Нафтовик» | 15.09.1965 | 23 | «Торпедо» М | 1:0 (1:0) | «Шахтар» Д | 18.09.1965 | 33 | «Чорноморець» Од | 2:2 (1:1) | СКА (Р-н-Д | 19.09.1965 | 24 | «Зеніт» | 1:0 (0:0) | «Нафтовик» | 19.09.1965 | 24 | ЦСКА М | 2:0 (1:0) | «Локомотив» М | 20.09.1965 | 24 | «Динамо» К | 3:2 (3:0) | «Торпедо» М | 20.09.1965 | 24 | «Динамо» М | 0:0 | «Динамо» Тб | 20.09.1965 | 29 | «Шахтар» Д | 1:1 (1:1) | «Динамо» Мн | 20.09.1965 | 32 | «Крила Рад» | 5:0 (1:0) | «Торпедо» К | 21.09.1965 | 24 | «Спартак» М | 2:2 (1:2) | СКА Од. | 22.09.1965 | 24 | «Чорноморець» Од | 0:1 (0:0) | «Пахтакор» | 25.09.1965 | 24 | «Динамо» Мн | 1:0 (0:0) | «Крила Рад» | 25.09.1965 | 24 | «Шахтар» Д | 2:0 (1:0) | «Торпедо» К | 26.09.1965 | 25 | СКА Од. | 1:3 (0:1) | «Локомотив» М | 27.09.1965 | 18 | «Динамо» К | 1:0 (1:0) | «Чорноморець» Од | 27.09.1965 | 25 | «Пахтакор» | 0:1 (0:0) | «Зеніт» | 02.10.1965 | 26 | «Динамо» М | 1:2 (0:2) | «Пахтакор» | 03.10.1965 | 26 | СКА Од. | 0:1 (0:1) | «Нафтовик» | 03.10.1965 | 26 | «Спартак» М | 1:1 (0:0) | СКА (Р-н-Д | 07.10.1965 | 27 | «Динамо» Мн | 4:0 (3:0) | «Торпедо» К | 07.10.1965 | 27 | «Динамо» М | 0:0 | «Динамо» К | 07.10.1965 | 27 | «Зеніт» | 2:2 (2:0) | СКА (Р-н-Д | 07.10.1965 | 27 | «Торпедо» М | 1:1 (1:0) | «Нафтовик» | 07.10.1965 | 27 | «Чорноморець» Од | 1:1 (0:1) | «Динамо» Тб | 08.10.1965 | 27 | «Спартак» М | 0:0 | «Пахтакор» | 10.10.1965 | 28 | ЦСКА М | 1:0 (1:0) | «Шахтар» Д | 11.10.1965 | 22 | «Динамо» К | 3:0 (1:0) | «Динамо» Мн | 11.10.1965 | 26 | «Зеніт» | 0:1 (0:0) | «Торпедо» М | 11.10.1965 | 31 | «Динамо» Тб | 2:0 (0:0) | «Торпедо» К | 14.10.1965 | 18 | «Спартак» М | 1:0 (1:0) | «Динамо» Мн | 14.10.1965 | 33 | «Крила Рад» | 1:0 (0:0) | «Локомотив» М | 15.10.1965 | 27 | ЦСКА М | 3:2 (2:0) | СКА Од. | 15.10.1965 | 28 | «Нафтовик» | 3:0 (2:0) | «Торпедо» К | 15.10.1965 | 28 | «Пахтакор» | 1:2 (1:1) | «Динамо» К | 15.10.1965 | 28 | СКА (Р-н-Д | 3:2 (1:1) | «Динамо» Тб | 16.10.1965 | 28 | «Динамо» М | 2:0 (2:0) | «Чорноморець» Од | 18.10.1965 | 26 | «Шахтар» Д | 1:1 (0:1) | «Крила Рад» | 20.10.1965 | 29 | «Локомотив» М | 0:0 | «Нафтовик» | 20.10.1965 | 29 | «Пахтакор» | 2:1 (2:1) | «Торпедо» К | 21.10.1965 | 25 | ЦСКА М | 0:1 (0:0) | «Чорноморець» Од | 22.10.1965 | 30 | «Динамо» М | 1:1 (1:0) | СКА (Р-н-Д | 23.10.1965 | 29 | «Динамо» Тб | 1:1 (1:0) | «Торпедо» М | 23.10.1965 | 31 | «Спартак» М | 1:0 (1:0) | «Крила Рад» | 25.10.1965 | 27 | «Локомотив» М | 0:1 (0:1) | «Шахтар» Д | 27.10.1965 | 34 | «Динамо» М | 3:0 (1:0) | «Крила Рад» | 30.10.1965 | 30 | «Локомотив» М | 0:2 (0:2) | «Пахтакор» | 31.10.1965 | 29 | СКА (Р-н-Д | 4:0 (3:0) | «Крила Рад» | 31.10.1965 | 29 | ЦСКА М | 1:1 (1:0) | «Спартак» М | 31.10.1965 | 29 | «Чорноморець» Од | 0:0 | «Зеніт» | 31.10.1965 | 30 | «Динамо» Мн | 1:3 (1:0) | «Торпедо» М | 31.10.1965 | 30 | «Динамо» Тб | 1:0 (0:0) | СКА Од. | 31.10.1965 | 30 | «Торпедо» К | 1:0 (1:0) | «Динамо» К | 31.10.1965 | 30 | «Шахтар» Д | 0:0 | «Нафтовик» | 03.11.1965 | 30 | «Спартак» М | 0:1 (0:1) | «Зеніт» | 04.11.1965 | 25 | «Динамо» Мн | 0:0 | «Динамо» М | 04.11.1965 | 25 | «Торпедо» К | 2:2 (0:1) | СКА (Р-н-Д | 04.11.1965 | 25 | «Шахтар» Д | 0:0 | «Динамо» Тб | 04.11.1965 | 30 | «Крила Рад» | 0:1 (0:0) | ЦСКА М | 04.11.1965 | 31 | «Торпедо» М | 4:0 (1:0) | «Пахтакор» | 04.11.1965 | 32 | «Динамо» К | 1:0 (0:0) | «Локомотив» М | 08.11.1965 | 25 | «Нафтовик» | 5:0 (2:0) | «Крила Рад» | 08.11.1965 | 32 | «Динамо» М | 3:0 (1:0) | «Зеніт» | 08.11.1965 | 32 | «Пахтакор» | 2:2 (0:0) | «Динамо» Тб | 08.11.1965 | 32 | СКА (Р-н-Д | 0:1 (0:1) | «Торпедо» М | 08.11.1965 | 32 | ЦСКА М | 3:1 (2:0) | «Динамо» Мн | 08.11.1965 | 32 | «Чорноморець» Од | 0:2 (0:0) | «Спартак» М | 08.11.1965 | 33 | «Динамо» К | 3:1 (0:0) | «Шахтар» Д | 08.11.1965 | 34 | «Торпедо» К | 4:1 (2:1) | СКА Од. | 12.11.1965 | 32 | СКА Од. | 3:2 (0:0) | «Шахтар» Д | 12.11.1965 | 33 | «Динамо» Тб | 2:1 (1:0) | «Спартак» М | 12.11.1965 | 33 | «Нафтовик» | 0:0 | «Динамо» М | 12.11.1965 | 33 | «Пахтакор» | 1:1 (0:0) | «Динамо» Мн | 12.11.1965 | 33 | «Торпедо» К | 1:3 (1:1) | «Торпедо» М | 12.11.1965 | 33 | ЦСКА М | 1:1 (1:0) | «Зеніт» | 12.11.1965 | 34 | «Динамо» К | 3:2 (0:1) | СКА (Р-н-Д | 15.11.1965 | 31 | «Динамо» К | 2:0 (1:0) | «Зеніт» | 15.11.1965 | 34 | «Чорноморець» Од | 1:2 (1:2) | «Торпедо» М | 16.11.1965 | 28 | СКА Од. | 1:1 (0:1) | «Крила Рад» | 16.11.1965 | 34 | «Динамо» Тб | 2:1 (1:1) | ЦСКА М | 16.11.1965 | 34 | «Пахтакор» | 2:0 (2:0) | «Нафтовик» | 16.11.1965 | 34 | «Шахтар» Д | 2:2 (2:0) | «Спартак» М | 19.11.1965 | 26 | «Динамо» Мн | 2:1 (1:0) | «Чорноморець» Од | 20.11.1965 | 29 | «Динамо» К | 3:0 (1:0) | СКА Од. | |
Бомбардири
Посилання
- Календар ігор (рос.)
- На www.rsssf.com (англ.)
- Результати на WildStat.ru (рос.)
Сезони вищого дивізіону чемпіонату СРСР з футболу |
---|
| Група «А» | 1936 (в) · 1936 (o) · 1937 · 1938 · 1939 · 1940 · 1941 |
---|
| Перша група | 1945 · 1946 · 1947 · 1948 · 1949 |
---|
| Клас «А» | 1950 · 1951 · 1952 · 1953 · 1954 · 1955 · 1956 · 1957 · 1958 · 1959 · 1960 · 1961 · 1962 |
---|
| Клас «А», перша група | 1963 · 1964 · 1965 · 1966 · 1967 · 1968 · 1969 |
---|
| Клас «А», вища група | 1970 |
---|
| Вища ліга | 1971 · 1972 · 1973 · 1974 · 1975 · 1976 (в) · 1976 (о) · 1977 · 1978 · 1979 · 1980 · 1981 · 1982 · 1983 · 1984 · 1985 · 1986 · 1987 · 1988 · 1989 · 1990 · 1991 |
---|
| |
|
Європейський футбол 1965—1966 |
---|
| | | Національні чемпіонати | |
---|
| Національні кубки | Австрія • Албанія • Англія • Бельгія • Болгарія • Греція • Данія • Ізраїль • Ірландія • Ісландія • Іспанія • Італія • Кіпр • Ліхтенштейн • Люксембург • Мальта • Нідерланди • Німеччина (НДР, ФРН) • Норвегія • Північна Ірландія • Польща • Португалія • Румунія • Сан-Марино • СРСР 65' 65-66' • Туреччина • Угорщина • Уельс • Фарерські острови • Фінляндія • Франція • Чехословаччина • Швейцарія • Шотландія • Югославія |
---|
| Кубки національних ліг | |
---|
| Національні суперкубки | |
---|
| Єврокубки | |
---|
|